فیلم سالن انتظار مطب

فیلم سالن انتظار

در مطب اکثر پزشکان، بیماران و همراهان آنان زمان انتظار خود را صرف مشاهده برنامه‌های تلویزیون و یا خواندن مجلات متفرقه موجود در مطب می‌کنند. از این زمان می‌توان به خوبی برای آموزش، آگاهی و سرگرم کردن بیماران استفاده نمود. بدین منظور ما اقدام به تهیه مطالب و تولید محتوای آموزشی مرتبط با فعالیت درمانی شما در قالب فیلم‌ سالن انتظار نموده‌ایم؛ که در این فیلم به معرفی خدمات مرکز درمانی شما خواهیم پرداخت و به زبان ساده و قابل درک مراحل درمان و خدمات مرکز درمانی شما را شرح می‌دهیم. از مزایای فیلم سالن انتظار مطب می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • افزایش آگاهی بیماران نسبت به درمان پیش رو
  • معرفی خدمات مرکز درمانی شما به بیماران و همراهان آنان
  • افزایش درآمد شما به ازای هر بیمار
  • کاهش درک زمان انتظار مراجعین
  • کاهش اظطراب بیماران نسبت به مراحل درمان
  • کاهش سوالات بیماران نسبت به طرح درمان پیشنهادی
  • پذیرش راحت تر طرح درمان پیشنهادی شما توسط بیمار
  • تقویت روابط شما با بیماران

مزایای فیلم سالن انتظار مطب گروه سون

انیمیشن های پزشکی

امکان انتخاب

 امکان انتخاب گسترده از بانک فیلم ها و انیمیشن های آموزشی و سرگرم کننده؛ و تولید محتوای آموزشی و آگاهی دهنده بر اساس نیاز کاری شما.

فیلم سالن انتظار مطب و کلینیک

طراحی اختصاصی

فیلم سالن انتظار گروه خدمات پزشکی و طراحی سون بر اساس نوع فعالیت پزشکی شما طراحی و ساخته می شود.

انیمیشن پزشکی

زیرنویس فارسی

امکان انتخاب زیرنویس فارسی برای تمامی فیلم ها و انیمیشن ها جهت پخش فیلم در قسمت های مختلف مطب به صورت با صدا و یا بی صدا.

فیلم سالن انتظار مطب و کلینیک

محتوای با کیفیت

ما از تصاویر، محتوای آموزشی و سرگرم کننده با کیفیت بالا استفاده می کنیم و شما امکان پخش در تلوزیون های سایز بزرگ را خواهید داشت.

فیلم سالن انتظار جراحی

تنوع در سیستم پخش

امکان استفاده در انواع سیستم های پخش مورد استفاده در مطب یا مرکز درمانی شما در فرمت ها و قالب های مختلف تصویری.

فیلم سالن انتظار مراکز درمانی

همکاری مداوم

امکان خروجی از قسمت های مختلف فیلم جهت استفاده در سایت، شبکه های اجتماعی و یا قسمت های مختلف مرکز درمانی یا مطب.

ویدئو سالن انتظار مطب

پشتیبانی

پشتیبانی دائم و به روز رسانی محتوای فیلم سالن انتظار به صورت دوره ای در بازه های زمانی مورد انتخاب شما.

سالن انتظار کلینیک

شخصی سازی

قابلیت تغییر تمامی قسمت ها، ترتیب پخش و طول زمان فیلم سالن انتظار، استفاده از قالب های مختلف و تنوع در سیستم پخش.

فیلم سالن انتظار ارتودنسی

فیلم سالن انتظار ارتودنسی

فیلم سالن انتظار ارتودنسی

فیلم سالن انتظار ارتودنسی با هدف آشنایی هرچه بیشتر بیماران با انواع روش های درمان ارتودنسی، مراحل درمان، ابزارهای درمان، مراقبت های طول درمان و مهم‌تر از همه کم کردن حجم توضیحات شما به بیماران تهیه و تولید شده است که شامل بخش ها و موارد زیر می‌باشد:

بررسی علت و اهمیت درمان ارتودنسی، آشنایی با انواع درمان‌ ارتودنسی (ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی نامرئی، ارتودنسی لینگوال و دیگر انواع درمان ها)، آشنایی با اجزاء ارتودنسی، تایم لپس نصب براکت‌ها، بررسی انواع ابزارهای ارتودنسی و شیوه عملکرد آن‌ها، شیوه صحیح مسواک زدن و استفاده از نخ دندان در طول درمان ارتودنسی، شیوه استفاده از موم ارتودنسی، بایدها و نبایدهای تغذیه‌ای در دوران ارتودنسی، شرح و بررسی انواع مشکلات دندانی و فکی و شیوه درمان آن‌ها با استفاده از درمان ارتودنسی، توصیه‌های درمانی و مراقبتی شما به بیمارانتان، نمایش تصاویر سرگرم کننده متناسب با محیط مطب یا مرکز درمانی شما با موضوعات طبیعت، حیات وحش، نقاط دیدنی جهان، تصاویر دیدنی و …، ارتودنسی بزرگسالان، شرح و توضیح خدمات مرکز درمانی شما و نمایش نمونه درمان‌های انجام شده توسط شما.
جهت مشاهده نمونه فیلم ها و انیمیشن های ارتودنسی که در تهیه فیلم سالن انتظار ارتودنسی گروه سون مورد استفاده قرار می‌گیرد اینجا کلیک کنید.

فیلم سالن انتظار دندانپزشکی

فیلم و انیمیشن دندانپزشکی

فیلم سالن انتظار دندانپزشکی

شرح خدمات دندانپزشکی از جمله موضوعاتی است که بیشترین زمان را از پزشک می‌گیرد و درک آن برای بیماران کمی دشوار است. خدمات متنوع دندانپزشکی یا دیده نمی‌شوند و یا توضیح نتیجه حاصل از درمان برای بیماران سخت است.

در فیلم سالن انتظار دندانپزشکی، ما به تفکیک تخصص و یا خدمات مرکز درمانی شما به شرح فعالیت‌های دندانپزشکی خواهیم پرداخت و با استفاده از انیمیشن‌های متنوع و کاربردی انواع خدمات شما را به همراه نمونه درمان‌های انجام شده توسط شما نمایش می‌دهیم. بدین ترتیب با پخش فیلم سالن انتظار دندانپزشکی در زمان انتظار بیماران، شما زمان کمتری صرف توضیح به بیمار خواهید نمود و بیمار تصویر روشن تری از طرح درمان پیشنهادی شما خواهد داشت. استفاده از این ابزار دیداری و شنیداری برای شرح درمان، علاوه بر صرفه جویی در زمان شما، به بیمار در تصمیم گیری و انتخاب طرح درمان صحیح و پذیرش مشاوره درمانی شما کمک شایان توجهی خواهد نمود.
جهت مشاهده نمونه فیلم ها و انیمیشن های دندانپزشکی که در تهیه فیلم سالن انتظار دندانپزشکی گروه سون مورد استفاده قرار می‌گیرد اینجا کلیک کنید.

فیلم سالن انتظار دندانپزشکی کودکان

فیلم سالن انتظار دندانپزشک کودکان

فیلم سالن انتظار دندانپزشکی کودکان

حفظ و نگهداری صحیح از دندان های شیری از اهمیت زیادی برخوردار است. بسیاری از والدین نسبت به دندان های شیری فرزندانشان کم توجه یا بی توجه هستند و تصور می کنند که این دندان ها موقت بوده و از اهمیت خاصی برخوردار نمی باشند. حال آنکه حفظ و نگهداری این دندان ها در تکلم، تغذیه، رشد صحیح دندان های دائمی، رشد کامل فک کودک و پیش گیری از مشکلات فکی و دندانی احتمالی آینده تاثیرگذار و موثر می باشند.

در فیلم سالن انتظار دندانپزشکی کودکان، ما به موضوع اهمیت دندان های شیری در رشد دندان های دائمی و رشد کامل فک پرداخته و نشان می دهیم که دندان های شیری چطور در تکلم، تغذیه و سلامت عمومی کودکان تاثیر گذار می باشند. همچنین انواع درمان های دندانپزشکی کودکان را شرح می دهیم و به موضوع دندانپزشکی و ارتودنسی پیشگیری می پردازیم. فیلم های آموزشی و آگاهی بخشی برای والدین کودکان، نمایش کارتون های دندانپزشکی و پخش انیمیشن های آموزشی و سرگرم کننده برای کودکان از دیگر قسمت های این سری از فیلم های سالن انتظار گروه طراحی و خدمات گرافیک پزشکی سون می باشد.

فیلم سالن انتظار جراحی پلاستیک

فیلم سالن انتظار مطب

فیلم سالن انتظار جراحی پلاستیک

اکثر بیماران کاندید برای انجام عمل های زیبایی به خاطر تبلیغات اشتباه و اطلاع رسانی ناقص، تصوری اشتباه از انجام عمل های زیبایی دارند. حال آنکه با آگاه سازی آن‌ها از حقایق و واقعیت های انجام اینگونه عمل ها، علاوه بر انتقال حس اطمینان به آن ها، آن ها به صورت واقع بینانه تر به نتیجه درمان خود می نگرند و از نارضایتی های احتمالی آینده نیز جلوگیری خواهد شد.

در همین راستا فیلم سالن انتظار گروه جراحی پلاستیک به بررسی انواع عمل ها پرداخته و شیوه انجام آن‌ها را به صورت واضح و قابل درک نمایش می دهد. در این گروه از فیلم های سالن انتظار عمل‌های Breast, Abdomen, Liposuction, Facelift, Hip, Gel Infiusion, Botox, Hair Implant و بسیاری دیگر شرح داده می‌شود و علاوه بر توصیه های درمانی و مراقبتی شما برای بیمارانتان نمونه عمل های انجام شده توسط شما نمایش داده خواهد شد.
جهت مشاهده نمونه فیلم ها و انیمیشن های جراحی پلاستیک که در تهیه فیلم سالن انتظار جراحی پلاستیک گروه سون مورد استفاده قرار می‌گیرد اینجا کلیک کنید.

فیلم سالن انتظار گوش و حلق و بینی

فیلم سالن انتظار مطب

فیلم سالن انتظار گوش و حلق و بینی

مانند دیگر عمل‌های زیبایی، بیماران خواهان انجام عمل‌های بینی، گوش، پلک، تزریق ژل و بوتاکس و غیره که توسط جراحان متخصص گوش و حلق و بینی صورت می‌پذیرد، تصور درستی از شیوه انجام عمل خود و نتیجه حاصله نداشته و گاها حتی اطمینانی به کسب نتیجه مطلوب ندارند.

فیلم سالن انتظار گوش و حلق و بینی با به تصویر کشیدن شیوه‌های مختلف عمل و نتایج حاصل از آن‌ها به بیماران حس اطمینان را می‌بخشد و آن‌ها را با واقعیت‌های انجام عمل‌های زیبایی آشنا می‌کند. در این فیلم سعی شده است تا نکات لازم و ضروری برای مراحل مختلف درمان به شکلی ساده و قابل درک شرح داده شود بیماران شما را با شیوه انجام عمل آشنا کنیم. همچنین نتیجه حاصل از عمل‌های شما را در قالب گالری تصاویر به صورت قبل و بعد به همراه توضیحات شما نمایش می‌دهیم.
این فیلم بر اساس نوع عمل شامل: انیمیشن عمل، شیوه‌های انجام عمل، نکات لازم برای انتخاب جراح مناسب، نکته‌های لازم برای قبل و بعد از درمان، توصیه‌های درمانی و پیشگیرانه شما برای بیمارانتان در قالب متن و تصویر، گالری تصاویر، فیلم‌های آموزشی مرتبط و غیره می‌باشد.
جهت مشاهده نمونه فیلم ها و انیمیشن های گوش و حلق و بینی که در تهیه فیلم سالن انتظار گوش و حلق و بینی گروه سون مورد استفاده قرار می‌گیرد اینجا کلیک کنید.

گروه طراحی و خدمات گرافیک پزشکی سون

info@7md.ir || +98 21 266 433 15