آموزش کودکان

آموزش بهداشت دهان و دندان برای کودکان

به شهر دندان خوش آمدید!

مجموعه‌های آموزشی دکتر رابیت (محافظین شهر دندان و ملاقات با براشی)، حاصل ۲۴ سال تلاش در راستای ارتقاء سطح بهداشت دهان و دندان کودکان در سرتاسر دنیاست. این مجموعه حاوی پیام مهم اهمیت سلامت دهان و دندان برای کودکان در سرتاسر دنیا می‌باشد.
این مجموعه تاکنون در ۵۰ میلیون مدرسه در سرتاسر دنیا در اختیار کودکان قرار گرفته است و به ۳۰ زبان در ۸۰ کشور دنیا ترجمه و در حال آموزش می‌باشد.تلاش ما بر این است تا با قرار دادن ابزارهای مفید در اختیار معلمان، والدین و کودکان، بهداشت دهان و دندان را به بخشی دائمی از زندگی کودکان تبدیل کنیم و با تمرکز بر پیشگیری، ایجاد اعتماد به نفس و آموزش صحیح بهداشت دهان و دندان، آن را به یک عادت همیشگی برای کودکان تبدیل نماییم.
یکی از مهمترین ویژگی‌های این مجموعه آموزشی، الهام بخش و تشویقی بودن آن برای کودکان است که با استفاده از آن نه تنها کودکان به درک کاملی از این مهم می‌رسند که رعایت بهداشت دهان و دندان چه اهمیتی در سلامت عمومی بدن آن‌ها دارد، بلکه با تمام وجود درک خواهند نمود که چرا باید این نکات بهداشتی دهان و دندان را رعایت کنند.
پیمودن این مسیر آموزشی به آن‌ها قدرت می‌بخشد تا برای همیشه تبدیل به محافظین شهر دندان شوند و در طول مسیر کمک شما به آن‌ها در درک این مفاهیم نقش مهمی خواهد داشت.

ملاقات دکتر رابیت با براشی

ملاقات دکتر رابیت با براشی

مجموعه آموزشی ملاقات دکتر رابیت با براشی، مجموعه ای آموزشی برای گروه سنی ۳ تا ۶ سال است که شامل: کتاب داستان، کارتون دکتر رابیت، بازی کاغذی مسیریابی، جعبه دندان‌های شیری، رنگ آمیزی شخصیت‌های داستان، تقویم مسواک زدن و بروشور نکات دندانپزشکی کودکان برای اطلاع والدین از ضرورت‌ها و نیازها می‌باشد.

براشی شخصیت اصلی داستان، روزی جهت ملاقات با دکتر رابیت همراه مادرش به شهر دندان می‌آید. دکتر رابیت دندانپزشک شهر دندان است و همه بچه‌ها به ملاقات او می‌روند تا از سلامت دهان و دندانشان مطوئن شوند. در طول مسیر براشی و مادرش مسیر را گم می‌کنند و از کوچه شیرینی‌ها و شکلات‌ها سر درمی‌آورند…

دکتر رابیت ملاقات با براشی

دکتر رابیت و گروه محافظین دندان

دکتر رابیت و گروه محافظین دندان

دکتر رابیت و گروه محافظین دندان

مجموعه آموزشی دکتر رابیت و گروه محافظین دندان، مجموعه ای آموزشی برای گروه سنی ۶ تا ۱۰ سال می‌باشد که شامل: کتاب داستان دکتر رابیت و گروه محافظین دندان، کارتون دکتر رابیت، تقویم ماهیانه مسواک زدن، پوستر آموزش استفاده از نخ دندان و شیوه صحیح مسواک زدن، بازی مسیریابی کاغذی، رنگ آمیزی شخصیت های داستان، بازی کاغذی سوال و جواب، گواهینامه و مدال گروه محافظین دندان می باشد.

کتاب داستان دکتر رابیت و گروه محافظین دندان، داستان دندانپزشک شهر دندان (دکتر رابیت) است که برای مقابله با پلاکی‌ها ( آلوده کننده‌های شهر دندان )، به بچه های شهر دندان نیروهای ویژه خودش را آموزش می‌دهد و آن‌ها را به محافظین شهر دندان تبدیل می‌کند. محافظین شهر دندان به کمک دکتر رابیت و دکتر براشول، که همکار دکتر رابیت است وظیفه مقابله با پلاکی‌ها و نابود کردن آن‌ها را به عهده دارند.

دیگر ابزارهای آموزشی دکتر رابیت

آموزش مسواک زدن
آموزش مسواک زدن
رنگ آمیزی
تقویم مسواک زدن
بازی سوال و جواب
سلامت دهان و دندان
رنگ آمیزی
گواهی نامه محافظین دندان
گروه طراحی و خدمات گرافیک پزشکی سون
info@7md.ir || +98 21 266 433 15